Fundacja dla Przejrzystości i Przewidywalności Decyzji Administracyjnych

Liga NGOs zakończona. Ale rozwój nigdy się nie kończy tylko przechodzi na kolejny etap…

Liga NGOs – projekt szkoleniowy dla liderów organizacji pozarządowych – właśnie się zakończył w ten weekend. A dokładniej jego pierwsza edycja. Do 12 października można aplikować do drugiej edycji.

Naprawdę warto wziąć udział. Merytoryczne szkolenia doskonale rozszerzają horyzonty. Najważniejsze były jednak długie rozmowy z ludźmi, którym tak samo jak Tobie zależy na zmienianiu świata na lepszy. To jest naprawdę wspaniałe uczucie, kiedy rozmawiasz z kimś, kto Cię rozumie, dokłada własne pomysły, pomaga koncepcyjnie. Dotyczy to zarówno innych uczestników, organizatorów i prowadzących. 

Dla celów Fundacji ważna była możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi również od gości specjalnych, wśród których byli m.in. minister sprawiedliwości/prokurator generalny Zbigniew Ziobro, wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski i ówczesny minister środowiska Michał Woś.

Dziękuję.

Tymczasem przechodzimy do kolejnego etapu rozwoju. Jest to Szkoła Liderów Strażniczych “Administracja pod kontrolą”. Tu więcej informacji, a już w najbliższy weekend pierwszy zjazd. Dzieje się, a będzie się działo jeszcze więcej #dlaPrzejrzystości i #dlaPrzewidywalności decyzji administracyjnych.