Fundacja dla Przejrzystości i Przewidywalności Decyzji Administracyjnych

Strona Fundacji jest gotowa na finał:-)

farmer, wheat, crop

Okres lockdownu i pandemii już zawsze będzie mi się kojarzył z pracą nad stroną internetową Fundacji i Bazą Decyzji Administracyjnych DecyBaza. 

To było bardzo dużo pracy i nauki obsługi zupełnie nowych narzędzi od podstaw. Ochota na naukę na szczęście jeszcze mi nie minęła, zdolność do uczenia się też nie zanikła, jest dobrze.

Chociaż nie wszystko jest idealnie dopracowane, coś może nie działać w 100% tak jak bym tego chciał, ale pamiętam, że lepsze jest wrogiem dobrego. Dlatego z czystym sumieniem mogę i chcę powiedzieć, że nowa, pierwsza, jedyna strona Fundacji dla Przejrzystości i Przewidywalności Decyzji Administracyjnych jest gotowa na final:-).  

Mam pełną świadomość, że to żaden koniec, tylko początek kolejnego etapu na drodze rozwoju Fundacji. Ta strona będzie żyła, a wpisy w Aktualnościach będą linkowane do profili Fundacji na TT, FB i LI. Będę korygować niedociągnięcia, optymalizować co warte zoptymalizowania i zostawię w spokoju to, co jest już dobre.

DecyBaza to będzie full-time job, na moment tego wpisu w DecyBazie są dopiero 32 pliki z 249 dokumentów refundacyjnych przeznaczonych do umieszczenia i opisania. A kolejna paczka 13 decyzji czeka na obróbkę.

Uruchomienie strony i DecyBazy nie byłoby możliwe bez naszych darczyńców, którzy wspierają cel w postaci sprawiedliwych, przejrzystych i przewidywalnych decyzji refundacyjnych.

Nie byłoby to także możliwe bez kompetencji i ochoty do pomocy kilku Znajomych i Przyjaciół.

Kłaniam się nisko i dziękuję po stokroć!